Samenstelling gemeenteraad, college en commissies

Raadsleden

Nummer Naam Voorletters M/V Partij E-mailadres
1 Amerongen S.I. V D66/GROENLINKS s.van.amerongen@heerde.nl
2 van Ark J.P. M CDA H.van.Ark@heerde.nl
3 Boeve M. M Gemeentebelang Boerenpartij M.Boeve@heerde.nl
4 Boeve W.J. M Gemeentebelang Boerenpartij W.Boeve@heerde.nl
5 Bosman M.L. *¹ V PvdA M.Bosman@heerde.nl
6 Buist S. M PvdA S.Buist@heerde.nl
7 Dokter L. M Gemeentebelang Boerenpartij B.Dokter@heerde.nl
8 de Gooijer R. M CDA R.de.Gooijer@heerde.nl
9 Grotenhuis-van der Horst J. *¹ V CDA j.grotenhuis@heerde.nl
10 Hardam-Postma G.J. *¹ V VVD g.hardam@heerde.nl
11 Landman-Kok D.J. *¹ V D66/GROENLINKS d.landman@heerde.nl
12 Mateman H.J.  M CDA e.mateman@heerde.nl
13 Moerman-Vreugdenhil E.C. V ChristenUnie-SGP E.Moerman@heerde.nl
14 Oosterhof P. M VVD P.Oosterhof@heerde.nl
15 van der Rhee G. *¹ M ChristenUnie-SGP g.van.der.rhee@heerde.nl
16 Sellies H. M ChristenUnie-SGP h.sellies@heerde.nl
17 de Weerdt W. *¹ M Gemeentebelang Boerenpartij w.de.weerdt@heerde.nl

*¹ = fractievoorzitter

Burgemeester, gemeentesecretaris en raadsgriffier

Nummer Naam Voorletters M/V Functie Telefoonnummer E-mailadres
18 Wiggers J.W. M Burgemeester 0578 - 69 94 94 (gemeentekantoor) J.Wiggers@heerde.nl
19 van Zuthem B. M Algemeen directeur / gemeentesecretaris 0578 - 69 94 94 (gemeentekantoor) b.van.zuthem@heerde.nl
20 Damman W.F.C. M Interim-griffier 0578 - 69 94 94 (gemeentekantoor) w.damman@heerde.nl

Wethouders

             
Nummer Naam Voorletters M/V Partij Telefoonnummer E-maildres
21 Nienhuis S.J.L. M CDA 0578 - 69 94 94 (gemeentekantoor) S.Nienhuis@heerde.nl
22 van Ommen J.W.J. M Gemeentebelang Boerenpartij 0578 - 69 94 94 (gemeentekantoor) w.van.ommen@heerde.nl
23 Meijer W.I. M ChristenUnie-SGP 0578 - 69 94 94 (gemeentekantoor) w.meijer@heerde.nl

In commissie zittende steunfractieleden

Nummer Naam Voorletters M/V Partij E-mailadres
24 Blaauw A.M.R. M PvdA A.Blaauw@heerde.nl
25 Dijkstra E.W. V PvdA I.Dijkstra@heerde.nl
26 Dikker Hupkes J.G. M D66/GROENLINKS J.DikkerHupkes@heerde.nl
27 Kwekkeboom G. V D66/GROENLINKS G.Kwekkeboon@heerde.nl
28 van der Linde B.J. M ChristenUnie-SGP b.van.der.linde@heerde.nl
29 Stijf D. M ChristenUnie-SGP D.Stijf@heerde.nl
30 Niesen C. M VVD N.Niesen@heerde.nl
31 Stijnman E.F. M VVD E.Stijnman@heerde.nl

Raadscommissie

Functie Naam
Voorzitter
  • H.J. Mateman
  • P. Oosterhof
  • S. Buist (reserve)
Leden

Er is geen onderscheid meer in de commissievergaderingen (voorheen waren dit commissie Ruimte en commissie Samenleving). 

Afhankelijk van de geagendeerde onderwerpen zullen de fractieleden deel uitmaken van de vergadering.

(Commissie)griffier J. Kok

Commissie voor de bezwaarschriften

Functie Naam
Voorzitter mr. J. Buurman
Leden
  • mr. E.F. van der Goot
  • mr. N.J. Arends
  • mr. L.M.T. Otten
  • mr. D. Pool
  • mr. I.H. van Dijken
Secretaris mr. W.L.A. Kappen