Oefeningen van Defensie
Op het Artillerie Schietkamp (ASK) kunnen overdag schietoefeningen worden gehouden. Militaire oefeningen, schietoefeningen die 's avonds plaatsvinden en afsluitingen van de Nieuwe Zuidweg vermelden we op deze pagina.
De volgende oefeningen zijn bij ons gemeld:
- Van 10 tot en met 12 december 2023 is er een militaire oefening in en rond Heerde.
- Van 11 tot en 15 december 2023 is er een grote schietoefening op het ASK. In deze periode zijn de knallen van mortieren en pantserhouwitsers van de Koninklijke Landmacht te horen. Van maandag tot en met donderdag wordt tussen 08:30 en 16:00 uur geschoten. Op vrijdag van 08:30 tot en met 11:00 uur.
Heeft u vragen of klachten?
- Voor vragen of klachten over de schietoefeningen kunt u contact opnemen met de klachtenlijn ASK.
- Voor vragen of klachten over het militair vliegverkeer kunt u het online klachtenformulier van Defensie invullen.
Wat moet u doen als er schade is ontstaan?
U kunt dit, met vermelding van zoveel mogelijk gegevens (zoals eenheid, kenteken voertuig, datum en tijd, plaats, soort schade), melden bij de sectie Claims van Defensie.
Wegwerkzaamheden
Informatie over wegwerkzaamheden en omleidingen in Heerde staat op de website Bereikbaar Gelderland.