Wegwerkzaamheden en - afsluitingen

Wegwerkzaamheden

Actuele informatie over werkzaamheden en omleidingen in Heerde vindt u op de website Bereikbaar Gelderland. Bekijk de website via de volgende link:

Bereikbaar Gelderland

Afsluiting Nieuwe Zuidweg

De Nieuwe Zuidweg wordt soms afgesloten vanwege oefeningen van Defensie. Bij het overzicht van de oefeningen kunt u zien wanneer deze weg niet bereikbaar is.

Afsluiting IJsseldijk Veessen

Maandag 6 oktober zal de IJsseldijk opnieuw voor een langere periode afgesloten worden voor alle verkeer, behalve voor fietsers, de buurtbus en hulpdiensten. De afsluiting duurt in principe tot 25 oktober, tenzij de aannemer het verantwoord vindt om de IJsseldijk eerder open te stellen.

Werkzaamheden kruising Dorpsstraat – Stationsstraat

In week 41 starten de werkzaamheden op het kruispunt Dorpsstraat – Stationsstraat.

  • Een deel van het rode asfalt van het fietspad wordt vervangen door klinkers.
  • Daarna brengen we nieuwe markeringen aan met verf.

Tijdens de werkzaamheden worden fietsers ter plekke omgeleid. Het overige verkeer ondervindt geen hinder. Met deze aanpassingen maken we het kruispunt overzichtelijker.

Afzetting Weverweg

Afzetting WerverwegLangs de Werverweg in Wapenveld is een beverhol ontdekt. Het hol zit langs de berm. Een recente inspectie laat zien dat het hol nu voor een gedeelte onder het wegdek zit. We hebben hier preventief een afzetting opgezet om instorting te voorkomen. We gaan onderzoeken hoe groot het hol is en wat we eraan kunnen en mogen doen.