Gemeente stopt met WhatsApp
De gemeente Heerde stopt met WhatsApp. Dit kanaal was bedoeld om inwoners snel antwoord te kunnen geven op eenvoudige vragen. Het blijkt echter maar weinig te worden gebruikt. Bovendien kunnen we vragen vaak niet sneller beantwoorden dan wanneer de vraag op andere manieren binnenkomt.
Dit laatste komt, omdat meestal de vraag moet worden doorgezet naar de vakafdeling. Hiermee wordt de vraag niet sneller afgehandeld dan wanneer die via een ander kanaal wordt gebruikt. Dit terwijl de verwachting wel vaak is dat het snel kan gebeuren.
Omdat het middel ook relatief weinig wordt gebruikt, maar wel extra werk oplevert voor onze medewerkers, hebben we besloten om per 1 december te stoppen met WhatsApp.